O nás

Kdo jsme

VERmerch je srdcovým projektem marketingové agentury VERmedia. Impulsem pro vlastní kolekci, a e-shop, bylo zhmotnit naše zážitky co by agentury, ale také prodávám hmotné produkty.

V našich každodenních životech žijeme a pracujeme hlavně v onlinu. O to více si pak užíváme “offline” svět, cestujeme a pěkně postaru si zapisujeme třeba do sešitů propiskou :)

Když s láskou tvoříme produkty, vymýšlíme veškeré detaily a následně balíme objednávky, je to pro nás krásné odreagování a efektivní prokrastinace. 

Kdo také dělá v marketingu (a nejen v něm) určitě chápe, že úsměvných hlášek a situací je neustále plno. 

Zasmějte se s námi

 

Věra Vlčková

VERmedia & VERmerch

 

Nápad

Nápad na původně marketingový merch vznikl v roce 2018, ale trvalo dva celé roky, než jsme tento nápad realizovali. Sbírali jsme a sepisovali hlášky klientů marketingových agentur, vymýšleli k nim naše komentáře v podobě hastagů a hlavně jsme hledali volný čas k realizaci. 

V roce 2020 jsme konečně nápadu vdechli život a rovnou vytvořili i vánoční kolekci hrnků pro Armádu spásy, která byla během chvíle pryč a jsme moc hrdí na darovanou částku 10 500 Kč. 

Rok 2021

Tento rok jsme se rozhodli pro upgrade e-shopu a přidání nové kolekce Swallow. Vybírali jsme (snad půl roku) nejlepší české ponožky a nejvhodnější unisex model kšiltovky. Také jsme chtěli vytvořit limitovanou kolekci podložek na stůl (ať máme ten pracovní stůl a práci hezčí). Ve spolupráci s malým rodinným sedlářstvím v Bubenči jsme objednali nádhernou kůži z Itálie ze které vznikly i nášivky na kšiltovky a do konce roku nám vyrobí i zmíněné podložky. 

 

Plány do budoucna

Rozšiřujeme naše služby i směrem k firmám. Chceme tvořit na míru nápadité, vtipné a kvalitní dárky (dárkové předměty) pro klienty nebo zaměstnance. 

Plánujeme také rozšířit naše stávající kolekce a i nadále tak zpříjemňovat a rozveselovat vaše kávy, čaje, nohy, zápisky a vůbec celý pracovní čas. Vždyť sranda musí být a s úsměvem jsou ty výstupy taky hned lepší. 

Hlavním plánem, tím nejzásadnějším, je stále mít vše od lokálních firem a v té nejvyšší kvalitě. Co bychom si sami nekoupili a nepoužívali, tak tady nikdy neuvidíte.

 

Alfa & omega všeho

Všechny naše produkty jsou námi navrženy, předem otestovány, vystaveny zátěžovým podmínkám a vyrobeny v Čechách od našich lokálních dodavatelů. Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení