O nás

Kdo jsme

VERmerch je srdcovým projektem marketingové agentury VERmedia. Impulsem pro vlastní kolekci, a e-shop, bylo zhmotnit naše zážitky co by agentury, ale také prodávám hmotné produkty.

V našich každodenních životech žijeme a pracujeme hlavně v onlinu. O to více si pak užíváme “offline” svět, cestujeme a pěkně postaru si zapisujeme třeba do sešitů propiskou :)

Když s láskou tvoříme produkty, vymýšlíme veškeré detaily a následně balíme objednávky, je to pro nás krásné odreagování a efektivní prokrastinace. 

Kdo také dělá v marketingu (a nejen v něm) určitě chápe, že úsměvných hlášek a situací je neustále plno. 

Zasmějte se s námi

 

Věra Vlčková

VERmedia & VERmerch

 

Nápad

Nápad na původně marketingový merch vznikl v roce 2018, ale trvalo dva celé roky, než jsme tento nápad realizovali. Sbírali jsme a sepisovali hlášky klientů marketingových agentur, vymýšleli k nim naše komentáře v podobě hastagů a hlavně jsme hledali volný čas k realizaci. 

V roce 2020 jsme konečně nápadu vdechli život a rovnou vytvořili i vánoční kolekci hrnků pro Armádu spásy, která byla během chvíle pryč a jsme moc hrdí na darovanou částku 10 500 Kč. 

Rok 2021

Tento rok jsme se rozhodli pro upgrade e-shopu a přidání nové kolekce Swallow. Vybírali jsme (snad půl roku) nejlepší české ponožky a nejvhodnější unisex model kšiltovky. Také jsme chtěli vytvořit limitovanou kolekci podložek na stůl (ať máme ten pracovní stůl a práci hezčí). Ve spolupráci s malým rodinným sedlářstvím v Bubenči jsme objednali nádhernou kůži z Itálie ze které vznikly i nášivky na kšiltovky a do konce roku nám vyrobí i zmíněné podložky. 

 

Plány do budoucna

Rozšiřujeme naše služby i směrem k firmám. Chceme tvořit na míru nápadité, vtipné a kvalitní dárky (dárkové předměty) pro klienty nebo zaměstnance. 

Plánujeme také rozšířit naše stávající kolekce a i nadále tak zpříjemňovat a rozveselovat vaše kávy, čaje, nohy, zápisky a vůbec celý pracovní čas. Vždyť sranda musí být a s úsměvem jsou ty výstupy taky hned lepší. 

Hlavním plánem, tím nejzásadnějším, je stále mít vše od lokálních firem a v té nejvyšší kvalitě. Co bychom si sami nekoupili a nepoužívali, tak tady nikdy neuvidíte.

 

Alfa & omega všeho

Všechny naše produkty jsou námi navrženy, předem otestovány, vystaveny zátěžovým podmínkám a vyrobeny v Čechách od našich lokálních dodavatelů.